Web2
ETTEVÕTTEST
Web2
SAVIKROHV
Web2
AHJUMATERJALID
Web2
TEISED TOOTED
Web2
KONTAKT
Web2
GALERII
Web2
 

Web2 Savikrohv
Web2
Web2 Krohvimine
Web2
Web2 Kaseiinkrunt
Web2
Web2 Kaseiinvärv

 

Savikrohv

Print Prindi

 

 

Kõige odavam seina ja lae viimistlusmaterjal! 

Savikrohvi koostiseks on looduslikud ained – pestud ja kuivatatud liiv fraktsiooniga 0,00 – 2,0 mm ja jahvatatud savipulber.

Savikrohvil on ainulaadne võime tasakaalustada õhuniiskuse kõikumisi ruumis. Pinna kuivamisel ja kivistumisel aurub sellest ainuüksi vesi välja. Tänu sellele säilib pinnal võime õhust uuesti niiskust siduda ning seda kuival ajal tagasi loovutada.

Näiteks 25 m2 seinal olev 2 cm paksune savikrohvi pind suudab endaga siduda 2 ämbri täit vett (20L). Sellega suudetakse ruumis luua tervislik kliima, mis vähendab hingamisteede- ja nahahaigustesse haigestumist. Savikrohv loob allergia-vaba keskkonna, see on inimese- ja keskkonnasõbralik ja ei sisalda inimesele ohtlikke aineid. Samuti suurendavad savikrohviga kaetud seinad ruumi heliisolatsiooniomadusi ning tulekindlust.

Tänu oma spetsiifilistele omadustele on savikrohv viimastel aastatel saavutanud märkimisväärse populaarsuse paljude majapidamiste ja ehitajate seas, kes on nüüdseks juba isiklikult kogenud ruumide positiivset sisekliimat ning naudivad toas savikrohvist tekkinud hubasust ja soojust.

Meie tootevalikus on sinakas-hall, ookerpunane, bee˛ ja valge (hele-hall) savikrohv. Need on kõik looduslikud värvid, mida saab ruumi kujundamisel hästi ära kasutada. Matt krohvipind peegeldab tagasi omapärast valgust ning ka ebatasasem pind jääb ilus. Samas kui naturaalne värv tundub liiga võimas, võib savikrohvi ka looduslike värvidega nt. kohupiimavärviga heledamaks toonida.

 

 
Web2
www.savivana.ee
Web2